Biała lniana poszewka

59,00 139,00 

Biała LNIANA POSZEWKA na poduszkę to doskonały wybór!

Od teraz będziesz spać otulony najlepszą, naturalną tkaniną!
Pokochaj biały len!

Biała lniana poszewka na poduszkę to łagodny dotyk na Twojej skórze.

Poprawia komfort wypoczynku i jakość snu. A lepszy sen to lepszy nastrój i bardziej udany dzień!

 

Biała lniana poszewka jest jednocześnie stylowa i niezwykle wygodna! Uszyta z lnu stonewashed będzie się fantastycznie prezentować w minimalistycznych wnętrzach, których właściciele cenią naturalną estetykę oraz przytulną domową atmosferę.

Dodatkowo biała lniana poszewka może być używana przez cały rok! W ciepłe dni wchłania wilgoć ze skóry i natychmiast ją odparowuje, zapewniając chłód i wygodę. W chłodniejszych porach roku biała lniana poszewka działa jak termos, utrzymując ciepło.

Biała lniana poszewka jest więc absolutnie do pokochania! Spróbuj i Ty poczuć się komfortowo i… len[ń’] się do woli!

 

PRANIE – Zalecana temperatura 30-40 st. C w delikatnym cyklu prania. Wyższa temperatura może powodować nadmierne kurczenie się produktu. Len najlepiej prać bez innych materiałów, pamiętając by jasne kolory prać z jasnymi, a ciemne z ciemnymi. Używaj tylko delikatnych detergentów. Inaczej len straci swoje właściwości absorbujące wilgoć, bo jego włókna zostaną posklejane. Silne detergenty, płyny do płukania oraz wybielacze przyczyniają się także do uszkadzania włókien i skracania ich długowieczności.

WIROWANIE – Nigdy nie wypełniaj całego bębna pralki lnianą pościelą. Zostaw jej miejsce, tak by mogła swobodnie się przemieszczać. Ciasnota powoduje, że len dodatkowo się gniecie, pozostawiając brzydkie odkształcenia.

SUSZENIE – Po delikatnym wirowaniu, najlepiej jeszcze wilgotną pościel porządnie strzepnąć. Pościel nabierze wtedy swojej pulchności. Pamiętaj, by nie przesuszać lnu – jego włókna stają się wówczas bardziej kruche i mogą ulec uszkodzeniu.

SUSZENIE W SUSZARCE BĘBNOWEJ – Nie jest zalecane. Może znacząco przyczyniać się do skrócenia żywotności pościeli, a także do jej nadmiernego kurczenia.

PRASOWANIE – Można, ale nie trzeba 😉 Len typu stonewashed jest piękny w swojej naturalnej, spulchnionej formie. Jeśli jednak czujesz potrzebę, by go wyprasować, zrób to, gdy jest jeszcze wilgotny. Zalecana temperatura prasowania to 200 st. C.

 

Więcej informacji o pielęgnacji lnianej pościeli znajdziesz na blogu w artykule Pranie lnianej pościeli – 7 prostych wskazówek.

 

Wysyłka w 4-7 dni roboczych.

 

Lniane poszewki szyję także w innych kolorach – sprawdź! GRAFITOWASZARABEŻOWACZARNA

Kolory

beżowy, biały, czarny, grafitowy, szary

Wymiar

70×80 cm, 50×60 cm, 40×40 cm

Zamykanie

zakładka, troczki

Shopping Cart
Scroll to Top