Białe lniane prześcieradło płaskie z kolekcji NEGATYW

235,00 379,00 

Białe, miękkie, lniane prześcieradło płaskie to przytulny dotyk na Twojej skórze.

Poprawia komfort wypoczynku i jakość snu. A lepszy sen to lepszy nastrój i bardziej udany dzień!

Białe lniane prześcieradło płaskie z najnowszej kolekcji NEGATYW to przytulny dotyk na Twojej skórze.

Kolekcja NEGATYW to magiczne połączenie, luksusowego i dobrze już Wam znanego, lnu, ale w nietypowej kombinacji czerni i bieli! Białe lniane prześcieradło płaskie zdecydowanie zasługuje na Waszą uwagę!

 

Białe lniane prześcieradło płaskie jest… Wyjątkowe! Zestawienie ze sobą w kolekcji NEGATYW dwóch przeciwnych barw, pozwoliło uzyskać zdumiewający efekt elegancji! Zdecydowanie przypadnie ono do gustu miłośnikom stylu glamour, dla których, lniane pościele do tej pory mogły kojarzyć się z wiejskimi domkami.

 

Białe lniane prześcieradło płaskie jest jednocześnie stylowe i niezwykle wygodne! Len stonewashed, z którego szyję lniane prześcieradła prezentuje się fantastycznie w minimalistycznych wnętrzach, których właściciele cenią naturalną estetykę oraz przytulną domową atmosferę. Pościel z lnu może być używana przez cały rok! W ciepłe dni wchłania wilgoć ze skóry i natychmiast ją odparowuje, zapewniając chłód i wygodę. W chłodniejszych porach roku lniana pościel działa jak termos, utrzymując ciepło. Białe lniane prześcieradło płaskie jest więc absolutnie do pokochania! Spróbuj i Ty poczuć się komfortowo i… len[ń’] się do woli!

 

PRANIE – Zalecana temperatura 30-40 st. C w delikatnym cyklu prania. Wyższa temperatura może powodować nadmierne kurczenie się produktu. Len najlepiej prać bez innych materiałów, pamiętając by jasne kolory prać z jasnymi, a ciemne z ciemnymi. Używaj tylko delikatnych detergentów. Inaczej len straci swoje właściwości absorbujące wilgoć, bo jego włókna zostaną posklejane. Silne detergenty, płyny do płukania oraz wybielacze przyczyniają się także do uszkadzania włókien i skracania ich długowieczności.

WIROWANIE – Nigdy nie wypełniaj całego bębna pralki lnianą pościelą. Zostaw jej miejsce, tak by mogła swobodnie się przemieszczać. Ciasnota powoduje, że len dodatkowo się gniecie, pozostawiając brzydkie odkształcenia.

SUSZENIE – Po delikatnym wirowaniu, najlepiej jeszcze wilgotną pościel porządnie strzepnąć. Pościel nabierze wtedy swojej pulchności. Pamiętaj, by nie przesuszać lnu – jego włókna stają się wówczas bardziej kruche i mogą ulec uszkodzeniu.

SUSZENIE W SUSZARCE BĘBNOWEJ – Nie jest zalecane. Może znacząco przyczyniać się do skrócenia żywotności pościeli, a także do jej nadmiernego kurczenia.

PRASOWANIE – Można, ale nie trzeba 😉 Len typu stonewashed jest piękny w swojej naturalnej, spulchnionej formie. Jeśli jednak czujesz potrzebę, by go wyprasować, zrób to, gdy jest jeszcze wilgotny. Zalecana temperatura prasowania to 200 st. C.

 

Wysyłka w 4-7 dni roboczych.

 

Białe lniane prześcieradło płaskie z najnowszej kolekcji NEGATYW to tylko jeden z wielu elementów!

Sprawdź koniecznie pasujące do niego: białe lniane prześcieradło na gumkę; czarne lniane prześcieradło na gumkę; czarne płaskie lniane prześcieradłoczarno-białą lnianą poszewkę; czarno-białą lnianą poszewkę; lnianą poszewkę dekoracyjną w pepitkę.

Kolory

beżowy, biały, czarny, grafitowy, szary

Wymiar

140×260 cm, 200×260 cm, 220×260 cm

Shopping Cart
Scroll to Top