Czarna lniana podkładka na stół

57,00 

Dostępność: 18 w magazynie

Czarna lniana podkładka na stół

 

Stół. Mebel prawie tak stary jak świat… Dobra, jak cywilizacja. I od zawsze ma jeden cel – oddzielać wyraźnie jedzenie od podłogi, od ziemi, od brudu.

Pomyślałaś kiedyś tak o tym kawałku drewna na kilkudziesięciocentymetrowych nogach? 😉

Poza tym jest bezsprzecznie najważniejszym meblem w domu! To przy nim toczą się rozmowy – te wesołe i smutne, odbywają się spotkania – z teściową i bez (o tym więcej piszę w produkcie OBRUS), dzieci odrabiają lekcje i uczą się nowych rzeczy. To takie serce domu. A o serce trzeba dbać 🙂 Niech więc będzie schludne i eleganckie. A lniana podkładka na stół zawsze go zabezpieczy przed porysowaniem przez talerze, przed wbijającym się w blat dziecięcym widelcem 😉 Bo stół to jednak inwestycja na długie lata. Zupełnie jak len 🙂

 

PRANIE – Lniane podkładki pod talerze nie nadają się do prania w pralce! Utrudnienie? Może trochę. Ale ma to swój ukryty głębszy sens – podkładki są usztywnione, by zawsze wyglądać elegancko. Dlatego najlepiej je zmyć pod bieżącą wodą bez użycia chemii, wybielaczy etc.

PRASOWANIE – ewentualnie wyprasować gorącym żelazkiem w temp. 200 st. C. Niech cieszą oko i stół jak najdłużej!

 

Lniana, czarna podkładka pod talerze jest uszyta ze 100% lnu typu stonewashed. Ma wymiar ok. 45×35 cm. Jest dwustronna.

Czarny kolor lnu z każdym praniem będzie blaknąć – pamiętaj o tym proszę przy zakupie! Nie jest to jednak wada lnu, lecz jego cecha charakterystyczna i nie podlega reklamacjom.

 

Wysyłka w 4-7 dni roboczych.

Shopping Cart
Scroll to Top