Czarna lniana podkładka pod kubek

15,00 

Co jest szklanką, a co kubkiem? Bo czy uszko determinuje z czym mamy do czynienia?

 

Czasami miewamy różne problemy 😉 Jak na przykład moi znajomi podczas jednego z ostatnich spotkań, okraszonych nie tylko kawą i herbatą 😛 Jakie więc wnioski się nasunęły po tej życiowej debacie? Szklanka musi być szklana 😀 w kształcie walca (to ważne 😀 ) i mieć pojemność ok. ćwierć litra. Kubek… No cóż. To po prostu naczynie nie ze szkła, z uchem lub bez. Za to koniecznie cylindryczne lub o kształcie stożka – wiecie taki mniej „szklankowy” kształt 😀

Na szczęście skończyły się trunki, bo nie wiem dokąd doprowadziłaby nas dalsza dyskusja 😀

W każdym razie – mniej ważne jest to, co pijesz i w czym pijesz 😉 Ważne, by było schludnie i przytulnie. I pamiętaj koniecznie o zabezpieczaniu stołu przed gorącem wybranego naczynka 😉 Bo stół to serce domu (o tym więcej pisałam przy lnianych podkładkach pod talerze) i nie wypada traktować go szorstko i bez zobowiązań 🙂 A w tej ochronie niech Ci pomoże czarna lniana podkładka pod kubek. A co!

 

PRANIE – Jak się wybrudzi, bo coś się rozleje, to śmiało wrzuć ją do pralki na 40 st. C, ale nie wybielaj i nie chloruj.

SUSZENIE – Koniecznie zostaw podkładkę rozłożoną na płasko do wyschnięcia, wtedy na pewno nie będziesz musiała użyć żelazka 😉 To chyba wystarczająco dobry motywator, by mieć więcej czasu na czytanie lub na jeszcze jeden króciutki sezon serialu, prawda? 😉

 

Lniana, czarna podkładka jest uszyta ze 100% lnu typu stonewashed.

Czarny kolor lnu z każdym praniem będzie blaknąć – pamiętaj o tym proszę przy zakupie! Nie jest to jednak wada lnu, lecz jego cecha charakterystyczna i nie podlega reklamacjom.

Wybierz, jaki wzór wolisz – liść miłorzębu czy pikowany kwadrat.

 

Wysyłka w 4-7 dni roboczych.

Kształt

kwadrat, miłorząb

Shopping Cart
Scroll to Top