Lniana poszewka dekoracyjna w kratę à la Burberry

63,00 82,00 

Lniana poszewka dekoracyjna w kratę à la Burberry to doskonały pomysł na wprowadzenie jesieni do wnętrz!

Lniana poszewka dekoracyjna w kratę à la Burberry to doskonały pomysł na wprowadzenie jesieni do wnętrz!

 

Czerwono-czarno-biała krata na beżowo-brązowym tle to w dzisiejszych czasach synonim luksusu! Choć zaczynała dość skromnie w końcówce XIX wieku w Wielkiej Brytanii.

Ta słynna krata osiąga wielkie uznanie w świecie mody! Ale jest też wielką inspiracją do tworzenia różnych wariacji na jej temat! Stąd też zbliżony wzór można znaleźć nadrukowany np. na lnie.

Lniana poszewka dekoracyjna w kratę à la Burberry to nie tylko styl i elegancja we wnętrzu. Dzięki jesiennym barwom, poszewka wprowadzi Cię delikatnie w jesienny nastrój. Zresztą, spójrz na zdjęcia i zobacz, jaki cudowny klimat można wyczarować przy pomocy lnianej poszewki dekoracyjnej! Czyż kanapa ozdobiona lnianą poszewką dekoracyjną w kratę à la Burberry nie prezentuje się doskonale?

Jeśli do lnianej poszewki dekoracyjnej w kratę à la Burberry dodasz pled o zbliżonym wzorze, uzyskasz świetną, jesienną, przytulną kompozycję w Twoim kąciku do relaksu!

To jak? Zdecydujesz się na wprowadzenie odrobiny jesieni do wnętrz Twojego domu?

 

Więcej o kracie à la Burberry możesz poczytać na nellenowym blogu. Zapraszam!

 

PRANIE – Zalecana temperatura 30-40 st. C w delikatnym cyklu prania. Wyższa temperatura może powodować nadmierne kurczenie się produktu. Len najlepiej prać bez innych materiałów, pamiętając by jasne kolory prać z jasnymi, a ciemne z ciemnymi. Używaj tylko delikatnych detergentów. Inaczej len straci swoje właściwości absorbujące wilgoć, bo jego włókna zostaną posklejane. Silne detergenty, płyny do płukania oraz wybielacze przyczyniają się także do uszkadzania włókien i skracania ich długowieczności.

WIROWANIE – Nigdy nie wypełniaj całego bębna pralki! Zostaw miejsce, tak by lniane rzeczy mogły swobodnie się przemieszczać. Ciasnota powoduje, że len dodatkowo się gniecie, pozostawiając brzydkie odkształcenia.

SUSZENIE – Po delikatnym wirowaniu, najlepiej jeszcze wilgotną poszewkę dekoracyjną w kratę à la Burberry porządnie strzepnąć. Poszewka nabierze wtedy swojej pulchności. Pamiętaj, by nie przesuszać lnu – jego włókna stają się wówczas bardziej kruche i mogą ulec uszkodzeniu.

SUSZENIE W SUSZARCE BĘBNOWEJ – Nie jest zalecane. Może znacząco przyczyniać się do skrócenia żywotności poszewki, a także do jej nadmiernego kurczenia się.

PRASOWANIE – Zalecane 😉 Najlepiej wyprasować lnianą poszewkę dekoracyjną w kratę à la Burberry, gdy jest jeszcze wilgotna. Zalecana temperatura prasowania to 200 st. C.

Zamykanie

Suwak, Zakładka

Wymiar

35×50 cm, 50×50 cm, 40×40 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lniana poszewka dekoracyjna w kratę à la Burberry”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top