O marce

O MARCE

Wyobrażam sobie Ciebie jako wrażliwą i elegancką kobietę…

Jesteś artystką, wizażystką, fotografką, coachem, nauczycielką, a może pracujesz w korporacji?

Mieszkasz w mieście, lubisz wycieczki i zwierzęta? Tęsknisz za naturą? Uwielbiasz czuć się w swoich wnętrzach jak w DOMU, gdzie możesz bez makijażu i wygodnej piżamie odpoczywać i po prostu „le[n]ić się do woli”?

Chętnie Ci w tym pomogę!

Bo jestem całkiem podobna do Ciebie… I zapraszam Cię do mojego świata – świata pełnego spokoju, przytulności i odpoczynku, otulania siebie naturą!

Mam na imię Emilia.

Szyję od kilku lat, ale to temat na zupełnie inną bajkę, którą znajdziesz w zakładce HISTORIA.

Wydarzenia roku 2020 sprawiły, że poczułam wielką potrzebę stworzenia miejsca, w którym każda z nas znajdzie wszystko, czego potrzebuje, by zbudować w swoim domu oazę.

Taki mały kawałek raju, doskonały do odcięcia się od świata i regeneracji po wyczerpujących dniach.

Emilia właścicielka marki Nellen

W tym wszystkim pomaga właśnie LEN.

N-aturalny, E-legancki, L-uksusowy. Jego faktura i kolory bardzo zbliżają nas do natury, a tego potrzebujemy, by poczuć się wypoczętymi, zrelaksowanymi, zaopiekowanymi…

Właśnie tak powstała NEL LEN – naturalna, elegancka i luksusowa marka = kobieta, która cały swój sukces buduje na doskonałym produkcie jakim jest LEN.

Będzie mi bardzo miło, jeśli poznamy się bliżej. Jestem zawsze otwarta na nowych ludzi i ich potrzeby.

Realizując Twoje marzenia, czuję się spełniona i szczęśliwa. Dlatego jeśli masz ochotę na rzeczy stworzone tylko dla Ciebie, napisz do mnie.

Wiem też, że nie zawsze potrzebujesz indywidualnych projektów, dlatego zapraszam Cię do zapoznania się z moimi podstawowymi produktami dostępnymi w SKLEPIE, które pomogą Ci się „le[n]ić do woli” i budować własną krainę odpoczynku.

Twoja,

dynamiczny podpis Nel Len

Shopping Cart
Scroll to Top