Szare lniane prześcieradło na gumkę

279,00 449,00 

Szare LNIANE PRZEŚCIERADŁO na gumkę to przytulny dotyk na Twojej skórze.

Szare lniane prześcieradło na gumkę to doskonały wybór! Od teraz będziesz mógł spać otulony najlepszą, naturalną tkaniną! Pokochaj len!

Szare LNIANE PRZEŚCIERADŁO na gumkę to przytulny dotyk na Twojej skórze.

Poprawia komfort wypoczynku i jakość snu. A lepszy sen to lepszy nastrój i bardziej udany dzień!

 

Szare lniane prześcieradło na gumkę jest jednocześnie stylowe i niezwykle wygodne! Len stonewashed, z którego jest uszyte, będzie się fantastycznie prezentować w minimalistycznych wnętrzach, których właściciele cenią naturalną estetykę oraz przytulną domową atmosferę.

Szare lniane prześcieradło na gumkę może być używane przez cały rok! W ciepłe dni wchłania wilgoć ze skóry i natychmiast ją odparowuje, zapewniając chłód i wygodę. W chłodniejszych porach roku szare lniane prześcieradło na gumkę działa jak termos, utrzymując ciepło.

Szare lniane prześcieradło na gumkę jest więc absolutnie do pokochania! Spróbuj i Ty poczuć się komfortowo i… len[ń’] się do woli!

 

PRANIE – Zalecana temperatura 30-40 st. C w delikatnym cyklu prania. Wyższa temperatura może powodować nadmierne kurczenie się produktu. Len najlepiej prać bez innych materiałów, pamiętając by jasne kolory prać z jasnymi, a ciemne z ciemnymi. Używaj tylko delikatnych detergentów. Inaczej len straci swoje właściwości absorbujące wilgoć, bo jego włókna zostaną posklejane. Silne detergenty, płyny do płukania oraz wybielacze przyczyniają się także do uszkadzania włókien i skracania ich długowieczności.

WIROWANIE – Nigdy nie wypełniaj całego bębna pralki lnianą pościelą. Zostaw jej miejsce, tak by mogła swobodnie się przemieszczać. Ciasnota powoduje, że len dodatkowo się gniecie, pozostawiając brzydkie odkształcenia.

SUSZENIE – Po delikatnym wirowaniu, najlepiej jeszcze wilgotną pościel porządnie strzepnąć. Pościel nabierze wtedy swojej pulchności. Pamiętaj, by nie przesuszać lnu – jego włókna stają się wówczas bardziej kruche i mogą ulec uszkodzeniu.

SUSZENIE W SUSZARCE BĘBNOWEJ – Nie jest zalecane. Może znacząco przyczyniać się do skrócenia żywotności pościeli, a także do jej nadmiernego kurczenia.

PRASOWANIE – Można, ale nie trzeba 😉 Len typu stonewashed jest piękny w swojej naturalnej, spulchnionej formie. Jeśli jednak czujesz potrzebę, by go wyprasować, zrób to, gdy jest jeszcze wilgotny. Zalecana temperatura prasowania to 200 st. C.

 

Szare, lniane prześcieradło na gumkę występuje w dwóch wariantach. W zależności od grubości materaca możesz wybrać kieszeń:

  • 30 cm – dla materacy do 20 cm wysokości;
  • 40 cm – dla materacy do 30 cm wysokości.

 

Wysyłka w 4-7 dni roboczych.

Lniane prześcieradła na gumkę szyję także w innych kolorach – sprawdź! BIAŁYBEŻOWYCZARNYGRAFITOWY.

Marzysz o komplecie lnianej pościeli? Tutaj znajdziesz pasujące do szarego, lnianego prześcieradła LNIANE POSZEWKI oraz LNIANE POSZWY NA KOŁDRY.

Kolory

beżowy, biały, czarny, grafitowy, szary

Wymiar

140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 90×200 cm

Shopping Cart
Scroll to Top