Zestaw 2 lnianych ściereczek i rękawicy kuchennej

111,00 

Dostępność: 8 w magazynie

O lnianej rękawicy kuchennej mogłabym długo opowiadać, a o lnianych ściereczkach… Jeszcze dłużej!

 

A gdyby mieć tak zestaw 2 lnianych ściereczek i rękawicy kuchennej?

 

Co można o tej lnianej rękawicy kuchennej powiedzieć? Ma jeden najważniejszy cel! Pozwolić bezpiecznie przestawiać, chować i wyciągać wszystko co gorące! Bezpieczeństwo przede wszystkim!

A co wiadomo o lnianych ścierkach kuchennych? Ścierkami ścierano brud, tłuste plamy i kurz już za czasów Mieszka I! Potem znaczenie słowa ścierka ewaluowało w różne przedziwne strony, po to by ostatecznie trafić do kuchni na stałe! I robi tam świetną robotę do dziś! Ściera, wyciera, osusza, odkurza, myje.

„To po co mi w takim razie właśnie lniana ściereczka?” – pomyślisz na pewno.

Spieszę więc donieść, że lniane ściereczki są po prostu bardziej chłonne, a po praniu szybciej schną! Ponadto na szklankach i kieliszkach nie zostawiają „kłaczków” 😉

Aaa! Zapomniałabym o jeszcze jednej bardzo ważnej sprawie!

Przecież ściereczka kuchenna jest niezbędna przy wyrastaniu drożdżowego ciasta! Jakoś tak pod lnem, drożdże czują się lepiej i rosną większe i większe… 😉 Sprawdzone wielokrotnie w nellenowej kuchni! Ale najlepiej, gdy przekonasz się o tym sama!

 

  • Lniana ściereczka kuchenna ma wymiary ok. 50×60 cm i w zupełności sprosta codziennym kuchennym rewolucjom ? Drożdżowemu też – naturalnie!
  • Rękawica kuchenna 35×22 cm.
  • Pranie? Obowiązkowo! W 40 st. C, ze słabym detergentem i delikatnym wirowaniem.
  • Suszarka bębnowa? No cóż… Powiedzmy sobie szczerze – 20 lat taka lniana ściereczka i rękawica mogą nie przeżyć. Bo jak wytrzymać wyżymanie w kuchni od poniedziałku do piątku, o! i jeszcze w weekendy, a do tego wysoką temperaturę i dodatkowe kręcenie się w suszarce? Może być kiepsko…
  • Ale jeśli lubisz, możesz prasować – do woli! Tego len Ci nie zabroni 🙂
  • Lniana, czarna ściereczka i lniana rękawica kuchenna są uszyte ze 100% lnu typu stonewashed.

 

Czarny kolor lnu z każdym praniem będzie blaknąć – pamiętaj o tym proszę przy zakupie! Nie jest to jednak wada lnu, lecz jego cecha charakterystyczna i nie podlega reklamacjom.

 

Cena dotyczy zestawu – 2 lnianych ściereczek i rękawicy kuchennej w kolorze czarnym.

 

Wysyłka w 4-7 dni roboczych.

Do zestawu 2 czarnych lnianych ścierek kuchennych pasuje także czarny, lniany fartuch kuchenny.

Shopping Cart
Scroll to Top